بخش ویژه راهنما | Guides به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام امروز قابلیت راهنما یا Guides را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. این ویژگی به تولیدکنندگان محتوا اجازه می‌دهد چندین مطلب را در یک مکان در کنار یکدیگر قرار دهند. نخستین راهنماها در اینستاگرام با توجه به شیوع ویروس کرونا مرتبط با بیماری COVID-19 است.

از جمله اولین راهنماهای منتشر شده در اینستاگرام به بنیاد آمریکایی پیشگیری از خودکشی تعلق دارد که با عنوان Mental Health and COVID-19 یا سلامت روان و کوید 19 منتشر شده است.

Heads Together که یک گروه دیگر مرتبط با سلامت روان است نیز راهنماهای مشابه‌ای را تولید کرده است که کاربران را به مهربانی با یکدیگر، مراقبت از خود و صحبت در مورد احساسات تشویق می‌کند.

Guides اینستاگرام چیست؟

در Guides ایسنتاگرام کاربران می‌توانند تمام محتوای مربوط به یک موضوع را در یک بخش مشاهده کنند. پست‌های مربوط به یک Guides یا راهنما در یک تب جدید در صفحه پروفایل قرار گرفته‌اند و در این بخش چندین پست اینستاگرام و ویدیو را که حاوی نکات آموزشی است زا در یک جا مشاهده می‌کنیم.

عکس‌ها، گالری و ویدیوهای موجود در بخش Guides می‌تواند از پست‌های کاربران باشند و یا به صورت مجزا تولید شده باشد. با لمس کردن هرکدام از این راهنماها به پست اصلی ارجاع داده می‌شوید.

امکان به‌اشتراک‌گذاری راهنماها در استوری اینستاگرام و پیام‌های دایرکت نیز وجود دارد. این شرکت هم‌چنین گفته است که طی روزهای آینده این بخش در بخش Explore نیز نشان داده می‌شود.

استفاده از بخش Guides در حال حاضر مختص به تولیدکنندگان و شرکت‌هایی است که اینستاگرام به صورت محدود آن‌ها را انتخاب کرده است. با این حال انتظار می‌رود در آینده این شبکه اجتماعی از بخش Guides برای طیف وسیع‌تری از موضوعات از این بخش استفاده کند